Отзывы

Шановні покупці! Ваші побажання, пропозиції та зауваження для нас дуже важливі.
Завдяки Вам і Вашим відгукам мережа «Абсолют» розвивається і вдосконалюється.

Телефони для звернень

З понеділка по п’ятницю з 8.30 до 17.30 тел. (0472) 382-652

Количество отзывов - 14

Добавить комментарий

А мне нравится делать покупки в Абсолюте, он рядом возле дома и цены устраивают )

0

Игорь - 18.11.2017

Добрий день, Ігор! Спасибі за повідомлення! Приємно знати те, що наші старання дають результати, а наші покупці належним чином їх оцінюють. Мережа магазинів «Абсолют» завжди рада бачити Вас в наших магазинах. Усього доброго Вам, чекаємо від Вас нових звернень. З повагою, Торгове Управління ТМ «Абсолют».

ТС Абсолют - 18.11.2017

Вічливий персонал, роблю покупки в магазині на вулиці Петровського, звертаю увагу на касира Таню, вічлива та приємна жінка.

4

Діна - 17.11.2017

магазин хороший, продавці ввічливі, але після хамського відношення з боку касира , через відсутність в покупця дрібних коштів ,в цей магазин не хочеться заходити.

2

Віка - 27.10.2017

Добрий день, Вікторія!!! Приносимо свої вибачення, що так пізно відповіли на Ваше звернення, це тому, що на нашому сайті проводилися технічні роботи. Ми повністю згодні, що така поведінка не прийнятна для касира, але для того, щоб розібратися в цій ситуації просимо Вас більш детальніше описати цей випадок. А саме: за якою адресою знаходиться даний магазин і коли це відбулося? Дані ви можете залишити на нашому сайті або написати на нашу поштову адресу (absolyt.ck.ua@gmail.com). Ми будемо дуже вдячні за будь яку інформацію. З повагою, Торгове Управління ТМ «Абсолют»

ТС Абсолют - 17.11.2017

Сьогодні (17.10) близько 11:30-12:00 робила покупки в магазині Абсолют за адресою Голького 64 (Навпроти ТРЦ Depo). Касир розмовляла по телефону, до клієнтів не зверталась, ціну не озвучувала.

0

Оксана - 17.10.2017

Добрий день, Оксана!!! Приносимо свої вибачення, що так пізно відповіли на Ваше звернення, це тому, що на нашому сайті проводилися технічні роботи. Ми розібралися в цій ситуації і приносимо свої вибачення, а також дякуємо Вам за звернення! Завдяки Вашому зверненню, рівень обслуговування цього магазину тільки поліпшиться. Даний касир понесла покарання. Ми прикладемо всі зусилля, щоб ця ситуація більше не повторилася. З повагою, Торгове Управління ТМ «Абсолют»

ТС Абсолют - 17.11.2017

Очень удобное местоположение, большой выбор товаров, сраанительно низкие цены, что еще нужно?)

5

Анна Пахаренко - 08.10.2017

Добрий день, Анна!!! Нам дуже приємно і важливо знати, що наші старання помічають. Хочеться почастіше бачити Вас в нашому магазині, приходите до нас ще, ми будемо дуже ради! З повагою, Торгове Управління ТМ «Абсолют».

ТС Абсолют - 16.11.2017

Это кошмар! Продавцов невозможно найти,или дождаться пока они договорят с кем то! Товар часто просрочен! Попадались и пироженка с плесенью и что угодно ещё! Очереди большие! Алкоголь продают после десяти!!! Продавцы хамят!! Самая удачная сеть магазинов! Жду не дождусь когда их закроют!

1

Борис - 08.05.2017

Добрий день, Борис!!! Приносимо свої вибачення, що так пізно відповіли на Ваше звернення, це тому, що на нашому сайті проводилися технічні роботи. Дякуємо за Ваше звернення, чесно кажучи ми дуже здивовані, що щось подібне взагалі може відбувається в нашій мережі магазинів. Скажіть будь ласка ці випадки траплялися в якомусь конкретному магазині, чи це відбувалось в декількох магазинах? Ми хочемо розібратися в даній ситуації тому, якщо можете надати будь яку інформацію, пишіть нам сайт або надсилайте листа на нашу поштову адресу (absolyt.ck.ua@gmail.com). Ми будемо чекати Вашої відповіді, на все добре. З повагою, Торгове Управління ТМ «Абсолют»

ТС Абсолют - 17.11.2017

Зручно розташовані магазини. Також смачні пельмені та вареники. Вихожу з магазина завжди з посмішкою)

5

Соня - 30.04.2017

Добрий день, Соня! Дуже приємно чути від Вас такі теплі слова, адже зручне розташування, це одна з основних цілей нашої компанії! Чудово, що Ви оцінили наші старання, для нас, це дуже важливо. Якщо вам сподобалися наші "пельмені та вареники" то точно припадуть до смаку "голубці і млинчики" власного виробництва. Приходьте до нас почастіше і радуйте своєю посмішкою. З повагою, Торгове Управління ТМ «Абсолют».

ТС Абсолют - 16.11.2017

Активно пользуюсь оптово-розничной системой, очень нравиться. Жаль, что не во всех абсолютах она есть.

5

Саня - 31.03.2017

Добрий день, Олександр! Спасибі за позитивну оцінку, для нас важлива Ваша думка. Так, дійсно оптово-роздрібна система не на усих магазинах нашої мережі, але завдяки Вашому відгуку , ми розглянемо варіанти застосування цієї системи або створення нової, в магазинах Абсолют. Приємних покупок, чекаємо від Вас нових повідомлень. З повагою, Торгове Управління ТМ «Абсолют».

ТС Абсолют - 16.11.2017

Купив сьогодні цукерки любімов по знижкі 35%. Порадував кохану на свято)

5

Ромчик - 14.02.2017

Добрий день, Роман! Велике спасибі за такий приємний відгук. Ми раді старатися для Вас! Тому в мережі магазинів "Абсолют" постійно проводяться акції і діють системи знижок для наших покупців. Приходьте до нас з Вашою коханою людиною, будемо раді Вас бачити  З повагою, Торгове Управління ТМ «Абсолют».

ТС Абсолют - 16.11.2017

Отличные магазины с большим ассортиментом различных товаров

5

Богдан - 27.11.2016

Добрий день, Богдан! Ми раді старатися для Вас. Завдяки таким відгукам як Ваш, співробітники нашої мережі надихаються і щодня працюють над асортиментом і якістю товару, щоб постійно приємно дивувати і радувати своїх покупців. Чекаємо від Вас побажань, приємних Вам покупок. З повагою, Торгове Управління ТМ «Абсолют».

ТС Абсолют - 16.11.2017

Зручно розташовані магазини, чудові продавці

5

Оксана - 10.05.2016

Добрий день, Оксана! Дуже приємно чути від Вас такі теплі слова, адже зручне розташування, це одна з основних цілей нашої компанії! Чудово, що Ви оцінили наші старання, для нас, це дуже важливо. Персонал наших магазинів завжди буде радий вашому візиту, а найкраща якість, асортимент товару, регулярне проведення акцій і знижок - чекає Вас в наших магазинах. З повагою, Торгове Управління ТМ «Абсолют».

ТС Абсолют - 16.11.2017

Отличный магазин. Хороший продавцы, низкие цены.

5

Катя - 25.10.2015

Добрий день, Катя! Величезне спасибі Вам, що оцінили нашу працю. Ми завжди намагаємося догодити нашим покупцям, хочеться частіше отримувати від Вас позитивні відгуки. Приходьте до нас ще і отримуйте задоволення від покупок. З повагою, Торгове Управління ТМ «Абсолют».

ТС Абсолют - 16.11.2017

Найкращий магазин в Черкасах!

5

Рома Праведний - 01.08.2015

Добрий день, Роман! Ваууу, як приємно! Величезне спасибі за такий мега позитивний відгук. Побільше б таких чудових покупців як Ви! Приходьте до нас ще і отримуйте задоволення від покупок. З повагою, Торгове Управління ТМ «Абсолют».

ТС Абсолют - 16.11.2017

Абсолютно удобно. Время на покупки 5-10 минут. Абсолюту 5+ Невыношу огромные супермаркеты где на аналогичные покупки убиваеш полчаса.

5

Игорь Довгань - 10.07.2015

Добрий день, Ігор! Спасибі за повідомлення! Приємно знати те, що наші старання дають результати, а наші покупці належним чином їх оцінюють. Мережа магазинів "Абсолют" завжди рада бачити Вас в наших магазинах. Усього доброго Вам, чекаємо від Вас нових звернень. З повагою, Торгове Управління ТМ «Абсолют».

ТС Абсолют - 16.11.2017

  • [powr-hit-counter id=ad8ab3ec_1456071379870]