Робота

Абсолют – один з великих роботодавців м Черкаси та Черкаської області. У компанії працює близько 2000 чоловік. Ми постійно розвиваємося і тому потребуємо кваліфікованих кадрах, а також займаємося навчанням і працевлаштуванням, тих співробітників, які тільки починають свою трудову діяльність.

Ми пропонуємо:

  • Цікаву роботу
  • Гідну оплату праці
  • Є можливість розвитку, підвищувати кваліфікацію
  • Є перспективи кар’єрного росту

Як влаштується до нас на роботу?

  • Виберіть вакансію
  • Заповніть анкету, яка прикріплена після списку вакансій
  • Надішліть анкету на електронну адресу вказану в оголошенні вакансії
  • Якщо у Вас немає можливості відправити анкету зателефонуйте: 06377556880677105124,  absolut.robota.ck.ua@gmail.com

Завантажити анкету Завантажити

Кількість вакансій - 6
Замісник головного бухгалтера Вакансія від 24 Травень 2021

Ти наш ідеальний кандидат, якщо: маєш бажання працювати та розвиватися; маєш високий рівень відповідальності. Буде великим плюсом якщо ти маєш: вищу освіту; досвід роботи на аналогічній посаді; досвідчений користувач ПК, знання 1С 7.7, Клієнт-банк, M.E.Doc; стресостійкість, уважність, відповідальність. Основні задачі: контроль бухгалтерів; контроль касової дисципліни; ведення податковго обігу; фінансова, податкова і статистична звітність. Переваги роботи у нас: офіційне працевлаштування; гнучкий графік роботи; регулярний перегляд заробітної плати; бонуси/премії за результатами роботи; оплачувана відпустка; можливість кар’єрного та професійного росту.

Головний бухгалтер Вакансія від 24 Травень 2021

Ти наш ідеальний кандидат, якщо: маєш бажання працювати та розвиватися; маєш високий рівень відповідальності. Буде великим плюсом якщо: маєш вищу освіту; у тебе є досвід роботи головним бухгалтером; ти працював з великими об’ємами роботи; досвідчений користувач ПК, знаєш 1С, Клієнт-банк, M.E.Doc. Основні задачі: складання щомісячної, квартальної та річної фінансової, статистичної та податкової звітності підприємства у повному обсязі та своєчасна її подача у контролюючі органи. знання національних стандартів бухгалтерського обліку, податкового кодексу, нормативних документів, норм діючого законодавства. Постійний контроль змін в законодавстві з метою мінімізації податкових ризиків для підприємства. знання всіх ділянок податкового та бухгалтерського обліку. організація та контроль роботи працівників…

Старший продавець Вакансія від 24 Травень 2021

Ти наш ідеальний кандидат, якщо: маєш бажання працювати та розвиватися; маєш високий рівень відповідальності. Буде великим плюсом якщо ти маєш: досвід роботи в сфері торгівлі ст.продавцем; вміння працювати в команді; аналітичний склад розуму; здатність швидко навчатись. Основні задачі: прийом товару; повернення товару; здача інкасації; проведення інвентаризації; контроль над термінами товару; контроль виконання роботи продавців та касирів; контроль за дотриманням викладки товару, поповнення асортименту; списання та замовлення нової партії товару, переоцінка, ревізія та інкасація. Переваги роботи у нас: офіційне працевлаштування; гнучкий графік роботи; регулярний перегляд заробітної плати; бонуси/премії за результатами роботи; оплачувана відпустка; можливість кар’єрного та професійного росту.

Керівник юридичного відділу Вакансія від 24 Травень 2021

Ти наш ідеальний кандидат, якщо: маєш бажання працювати та розвиватися; маєш високий рівень відповідальності. Буде великим плюсом якщо ти маєш: вищу освіту; досвід роботи на аналогічній посаді. Основні задачі: захист інтересів компанії в суді; представлення інтересів компанії в органах державної влади; захист інтересів компанії під час державних перевірок; забезпечення інтересів компанії під час укладання договорів; проведення консультацій структурним підрозділам підприємства; забезпечення страхування рухомого та нерухомого майна; відшкодування збитків під час настання страхового випадку. Переваги роботи у нас: офіційне працевлаштування; гнучкий графік роботи; регулярний перегляд заробітної плати; бонуси/премії за результатами роботи; оплачувана відпустка; можливість кар’єрного та професійного росту.

Бухгалтер по інвентарю Вакансія від 24 Травень 2021

Ти наш ідеальний кандидат, якщо: маєш бажання працювати та розвиватися; маєш високий рівень відповідальності. Буде великим плюсом якщо ти: маєш знання 1С; досвідчений користувач ПК, Word, Excel; маєш досвід роботи з інвентарем та основними засобами. Основні задачі: інвентаризації ТМЦ (інвентарь); внесення даних інвентаризацій в базу 1С; переміщення та списання інвентаря в базі 1С. Працювати потрібно як на офісі, так на складах і магазинах. Переваги роботи у нас: офіційне працевлаштування; гнучкий графік роботи; регулярний перегляд заробітної плати; бонуси/премії за результатами роботи; оплачувана відпустка; можливість кар’єрного та професійного росту.

Бухгалтер по іншим витратам Вакансія від 24 Травень 2021

Ти наш ідеальний кандидат, якщо: маєш бажання працювати та розвиватися; маєш високий рівень відповідальності. Буде великим плюсом якщо ти маєш: знання 1С; досвідчений користувач ПК (Word, Excel); відповідальність, пунктуальність. Основні задачі: обробка документації; закриття дебіторської заборгованості; робота з рахунками 37.2 та 68.5; авансові звіти. Переваги роботи у нас: офіційне працевлаштування; гнучкий графік роботи; регулярний перегляд заробітної плати; бонуси/премії за результатами роботи; оплачувана відпустка; можливість кар’єрного та професійного росту.

  • [powr-hit-counter id=ad8ab3ec_1456071379870]